Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeBotaPolici me i gjate ne bote,numri i kembes 50

Polici me i gjate ne bote,numri i kembes 50

38-vjeçari Rajesh Kumar është polici më i gjatë i të gjithë Indisë. Ai është plot 2.13 metra.

Në qytetin Gurgaon, ku drejton trafikun në cilësinë e policit rrugor, është bërë tashmë i famshëm dhe njerëzit e ndalojnë në rrugë për t’i kërkuar autograf. Për të gjetur këpucë për numrin e tij të këmbës, duhet të lodhet jo pak, pasi shifra është shumë e madhe, 50.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments