Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiVLEN: Në Manastirin e Alfabetit u bashkuan njerëzit e famshëm që ia...

VLEN: Në Manastirin e Alfabetit u bashkuan njerëzit e famshëm që ia VLEN të votohet Salim Sulejmani, në zonën numër 5 (FOTO)

Sonte në Manastirin e Alfabetit u bashkuan njerëzit e famshëm dhe ky bashkim dëshmon se ia VLEN të votohet një udhëheqësi me njerëz të dinjitetshëm siç është një bartës, si z. Salim Sulejmani.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments