Tuesday, April 23, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiMinistri Jeton Shaqiri sonte ishte për Iftar me mësimdhënësit e shkollës "Vëllezërit...

Ministri Jeton Shaqiri sonte ishte për Iftar me mësimdhënësit e shkollës “Vëllezërit Milladinov” dhe “Niko Nestor” në Strugë (FOTO)

Ministri Jeton Shaqiri sonte bëri Iftar me mësimëdhënësit e shkollës dhe veteranēt e arsimit SHFK “Vëllezërit Milladinov” dhe SHMK “Ibraim Temo”-Strugē.

“🙌Ndjehem i nderuar sot të bëjmë iftar me mësimdhënësit e shkollës fillore ku kam mësuar unë, SHFK “Vllezërit Milladinov” si dhe SHMK ”Niko Nestor” dhe SHMK “Ibrahim Temo” në Strugë.

Ky muaj u bë edhe më i begattë për mua pasiqë takova shumë 👩‍🏫👨‍🏫mësimdhënës me të cilët bashkëbiseduam dhe shkëmbyem ide dhe propozime për procesin arsimor.”-shprehet Jeton Shaqiri.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments