Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVidhen 51 pistoleta dhe revole

Vidhen 51 pistoleta dhe revole

Person i panjohur ka kryer vjedhje në një shitore për pajisje gjuetie, pronë e D.S. (62) nga Shkupi. Sipas policisë, vjedhja ka ndodhur në periudhë prej dy ditëve, respektivisht mes orës 14 të 11 nëntorit deri në ora 9 të 13 nëntorit në rrugën “Vasil Gjorgov” në Shkup.
Autori, duke përdorë mjet të përshtatshëm, është futur dhe ka vjedhur gjithsej 51 pistoleta dhe revolverë dhe më pas është arratisur në drejtim të panjohur, shkruan Gazeta Lajm. Policia e Shkupit është duke marrë masa për ndriçim të rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments