Friday, March 24, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeShqipëriVideo shokuese! Fantazma kapet nga kamerat në emisionin shqiptar?!

Video shokuese! Fantazma kapet nga kamerat në emisionin shqiptar?!

Një ngjarje e çuditshme është regjistruar sot në programin “Klubi i mëngjesit” në televizionin Club Tv.
Ndërkohë që gazetarët ishin duke diskutuar në studio papritur njëra nga gazetat që ishte mbi tavolinë, “fluturon” sikur e mori dikush me furi, ndërkohë që askush nuk e preku.

Kjo situatë ka trembur dhe shokuar gazetarët e pranishëm në studio të cilët shprehen tejet të habitur, duke thënë se mos ishte ndonjë fantazmë që e bëri këtë, shkruan 360grade.al.

Nëse nuk e besoni shikoni videon, shihni në sekondën e 35 dhe gjykojeni vetë!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments