Saturday, June 15, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSot ka shi

Sot ka shi

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme, ndërsa në pjesët perëndimore dhe juglindore me të reshura lokale të shiut me intensitet të dobët. Do të Fryjë erë mesatare deri në të përforcuar juglindore.

Temperatura do të lëvizë prej 9 deri në 18 gradë.

Në Shkup mot i ngjashëm me temperatura deri në 15 gradë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments