Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniVëtëvritet 34 vjeçari

Vëtëvritet 34 vjeçari

Në një automjet në parking, është gjetur trupi i një 34-vjeçari me plagë nga armë zjarri në kokë, i cili sipas policisë, sipas të gjitha gjasave, ka kryer vetëvrasje. Nga MPB kumtuan se dje rreth orës 7 në drejtimin rrugor Resnjë – Manastir, në parkingun në afërsi të kontrollit teknik në dalje të qytetit, në automjetin “Pollo” është gjetur i vdekur M.P. (34) nga Resnja, me plagë nga armë zjarri në kokë. Në brendësinë e automjetit është gjetur pistoleta e llojit “HC” të kalibirt 9mm. Vdekja është konstatuar nga Ndihma e shpejtë mjekësore dhe është kryer ekspertizë nga ekipi i Sektorit për punë të brendshme Manastir, ndërkaq me urdhër të prokurorit publik, trupi i të vdekurit është dorëzuar për obduksion.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments