Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriVdes në çerdhe femija 14 muajsh

Vdes në çerdhe femija 14 muajsh

VDES NE CERDHE FEMIJA 24 MUAJSH

Një fëmijë i vogël vetëm 14 muajsh ka gjetur vdekjen ndërsa ndodhej në çerdhe. Ngjarja e rëndë u shënua në Tirane, ku mësohet se fëmija ka mbërritur i pajetë në spital. Informacionet për këtë ngjarje janë ende të pakta, ndërsa A1 Report mëson se vogëlushi 14 muajsh është me mbiemrin Prendi.
Nuk dihen shkaqet që mund të kenë sjellë ndarjen nga jeta të fëmijës, dhe rrethanat e kësaj ngjarje.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments