Saturday, June 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniE SULMON RENDE BDI-NE DHE PDSH-NE

E SULMON RENDE BDI-NE DHE PDSH-NE

I QUAN ”MONSTRA” DREJTUESIT E BDI-SE DHE PDSH-SE

Analisti Mehmeti brenda  nje oreve dy sulme ne drejtim te partive shqiptare

Kim Mehmeti pas ‘BOMBES” nr 5:“I dëgjuat ‘bombat’ e sotme të opozitës maqedonase që tregojnë se si Kryeministri i Maqedonisë personalisht e ‘mbikëqyr’ rrënimin e objektit të kundërshtarit politik! Dëgjuat pra se kemi qenë, dhe jemi, në duart e një regjimi ‘monstër’, por i cili as një ditë të vetme nuk do mund të qëndronte në këmbë pa mbështetjen e ‘monstrave’ tona që drejtojnë BDI-në e PDSH-në! E për të cilët thuhet se tani i ofrojnë nënshtrim të përjetshëm opozitës maqedonase, vetëm nëse ajo do i kursejë e nuk do i shpalosë krimet e tyre! Të cilët pra nuk e kuptojnë se për çdo krim të këtij regjimi, ata mbajnë përgjegjësi po aq sa edhe VMRO-ja, të cilës i shkërbyen ndershëm deri sa ajo shkelte mbi çdo gjë qytetare e shqiptare! Dhe mos u habitni nëse që nesër, po këta të njëjtit të BDI-së dhe, po me të njëjtin vullnet, do i shërbejnë edhe LSDM-së! Sepse u mjafton që partneri i tyre të ketë legjitimitetin maqedonas, pa u bërë përshtypje nëse ai partner e përbuzë popullin tonë!”( Kim Mehmeti)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments