Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiPODGORCA ZGJODHI STRUKTUREN E RE TE PDSH-SE

PODGORCA ZGJODHI STRUKTUREN E RE TE PDSH-SE

JA CILA ESHTE STRUKTURA E RE E PDSH-SE NE PODGORCE

Sot me date 27.02.2015 u mbajte Kuvendi Zgjedhor i nendegës së f.Podgorc në prani kryetarit te deges te PDSH z.Mendi Asani, nenkryetarit z.Adrian Useini dhe anetarit te kryesise se deges z.Mustafa Jakupi, nenkryetarit te RDSH-se ne nivel republikan z.Meriton Vinca dhe anetarit te kryesisE qendrore z.Emin Kupa.

Kuvendi zgjodhi kryesinë e re të nën deges te f.Podgorc me kryetar z.Minur Ajdaroski, si dhe anëtaret e Kryesisë te nëndeges Minur Ajdaroski, Neshat Ramoshoski, Minup Dervishoski, Ajet Arifi, Feriz Beqiroski ,Omer Ajdaroski ,Afrim Arifi ,Rexhep Ajdinoski, Eroll Elmazoski ,Tasim Arifi ,Tair Karimanoski ,Sajmir Murtezoski ,Omer Arifi .Ndërsa për kuvendar për kuvendin e degës u zgjodh: Minur Ajdaroski ,Sajmir Murtezoski

Ne kuvend e mori fjalen kryetari i deges se Struges i cili pershendeti kryesin dhe kryetarin e nendeges se f.Podgorc ne vecanti dhe uroi sukses ne pune kesaj nendege te posazgjedhur.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments