Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderVAZHDOJNE EMOCIONET E LIGES SE KAMPIONEVE

VAZHDOJNE EMOCIONET E LIGES SE KAMPIONEVE

VAZHDOJNE EMOCIONET EDHE SONTE  NE LIGEN E KAMPIONEVE
DY SUPER SFIDA QE GARANTOJNE EMOCION,ARSENAL – MONACO, DHE BAYER  LEVEVERKUSEN -ATLETICO MADRID.
Perballja Bayer Leverkusen- Atletico Madrid pritet me shume interes nga sportdashesit e futbollit ,ku do te ballafaqohen dy kocka te forta qe do te na dhurojne spektakel.
Leverkusen sonte luan ne fushen e saj perballe Atletico Madrid-it , ku do te kete edhe mbeshtetjen e madhe nga tifozet e saj,Por Atletico Madrid e ka treguar forcen e saj koheve te fundit me pjesmarrjen ne ligen e kampioneve.
Perballja tjeter Arsenal – Monaco eshte nje sfide tjeter interesante ku do provojne forcat ne fushe te dy ekipet.Arsenali shihet si favorit ne kete perballje,por fusha eshte pergjigjja me e mire.
Keto perballje fillojne sonte ne ora 20 -45.
(Struga Ekspres)
Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments