Wednesday, June 19, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniU PERGJUA EDHE GAZETARI NASER SELMANI

U PERGJUA EDHE GAZETARI NASER SELMANI

U PERGJUA EDHE GAZETARI SHQIPTAR NASER SELMANI I CILI ISHTE DHE NE MESIN E SHUME GAZETAREVE MAQEDONAS QE ISHIN PERGJUAR NGA PUSHTETI.

Nga bombat e fundit u kuptua qe jane pergjuar shume gazetar nga pushteti i sotshem, ne mesin e tyre ne liste ishte dhe nje gezetar,ai ishte Naser Selmani.

NASER

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments