Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniune jam me te gjithe

une jam me te gjithe

Fotoja qe qarkullon me shume neper rrjetet sociale nga shfrytezuesit e rrjeteve sociale duke ironizuar me dy lideret e partive.

Partia e Amdi Bajramit,qe perfaqeson romet ben gjithmone koalicion me partine fituese qe del nga zgjedhjet.

Amdi Bajram ndjehet krenar per kete gjithmone sepse romet i ”perfaqesone denjesish dhe asnjehere nuk lejon qe te jene romet ne opozite”.

Shikoni foton:

MAJMUNE

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments