Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniU shiti delet , nuk i paguan të hollat sipas marrëveshjes

U shiti delet , nuk i paguan të hollat sipas marrëveshjes

Tridhjetë e nëntë vjeçari I.I. nga Selca e Keqe e Tetovës, dje (02-korrik) në ora 15.20 në SPB-Tetovë ka raportuar se, personave S.Z.(65) dhe N.E.(42) nga Senakosi i Gostivarit para një viti iu kishte shitur 287 dele, por edhe pas afatit të caktuar për pagesë, ata kanë kundërshtuar të paguanin plotësisht shumën sipas marrëveshjes. Po merren masa për zbardhjen dhe dokumentimin e rastit.TS

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments