Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiDrejtori i Komunales së Strugës, Iqmet Islami takoi pensionistët e qytetit, ja...

Drejtori i Komunales së Strugës, Iqmet Islami takoi pensionistët e qytetit, ja arsyeja

03.07.2023 E Hene / Понеделник

Sot ,drejtori NP “Komunale” Strugë, Iqmet Islami kishte një takim me pensionistë e qytetit të Strugës.
Në takim u bisedua për rregullimin e tërësishëm të parkut, te “Galeb-i” dhe për shumë projekte në mbeshtetje të pensionistëve nga NP “Komunale” Struge
Drejtori Iqmet Islami i dha përkrahje të plotë pensionistëve dhe si mbeshtetës i tyre i mbollën edhe disa drunjë dekorativ bashkë me ta.
——————

Директорот на JП „Комунално“ Струга Иќмет Ислами денеска оствари средба со пензионери од град Струга.
На средбата се разговараше за комплетното уредување на паркот, кај „Галеб-и“ и за многу проекти за поддршка на пензионерите од НП „Кумнале“ Струга.
Директорот Икмет Ислами им даде целосна поддршка на пензионерите и како нивен поддржувач со нив засадија и украсни дрвца.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments