Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTre persona kanë fotografuar fletën e votimit

Tre persona kanë fotografuar fletën e votimit

Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar se janë regjistruar tre raste të fotografimit të fletëve të votimit, prej të cilëve një në Cërni­­çe, komuna e Kisella Vodës, dhe një në Shuto Orizare dhe Probishtip.

Nga Ministria kanë paralajmëruar se me këtë po shkelet ligji dhe se çdonjëri që fotografon do të dënohet.

Policia ka njoftuar se ka regjistruar edhe një rrahje në Shuto Orizare, gjegjësisht se ka pasur denoncim për sulm fizik me ç’rast një person është ndaluar.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments