Sunday, March 26, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiJa sa votues strugan kishte në rrethin e parë deri në ora...

Ja sa votues strugan kishte në rrethin e parë deri në ora 13:00 dhe sa votues ka sot

Sipas përllogaritjeve nga rrethi i parë i zgjedhjeve komunale në Strugë deri në ora 13:00 votuan 13679, kurse sot deri në ora 13:00 kanë votuar 12 mijë e 907.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments