Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniPërleshje fizike për vota në një komunë, grushta mes kryetarëve të degëve

Përleshje fizike për vota në një komunë, grushta mes kryetarëve të degëve

Kryetari i degës së një partie në Kavadarci ka sulmuar fizikisht aktivistin e një partie tjetër.
Në zënkë nuk ka qenë ai i vetëm, por është përkrahur edhe nga kolegët e tij të së njejtës parti. Sipas Kurir një grup i një partie në krye me kryetarin e degës, kanë sulmuar aktivistë dhe vëzhgues të një partie tjetër në vend votim. Sipas të dhënave janë sulmuar disa persona.
MPB po bën hulumtim për zbardhen e këtij rasti.
Për shkak të heshtjes zgjedhore, InfoShqip pas orës 19 do ta bëjë publik emrin e partive dhe identitetet e personave të përfshirë në këtë incident.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments