Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiTragjedi në Strazhë/ Nga aksidenti ndërron jetë 54 vjeçari nga Belica e...

Tragjedi në Strazhë/ Nga aksidenti ndërron jetë 54 vjeçari nga Belica e Poshtme

Më datë 15.11.2023, në ora 22:50, në MPB-Gostivar është raportuar se në rrugën kryesore Gostivar-Strazhë, afër rrugës Novoselski, automjeti i pasagjerëve të markës “Opel Corsa” i drejtuar nga 42-vjeçari nga fshati Belicë i Poshtëm të Strugës ka dalë nga rruga.

Në aksident, pasagjeri 54 vjeçar nga fshati Belicë e Poshtme ka ndërruar jetë nga lëndimet e marra në vend, ndërsa mjeku i Emergjencës Mjekësore ka konstatuar vdekjen e tij. Ngasësi dhe pasagjeri tjetër, 41-vjeçari kanë pësuar lëndime trupore ku janë konstatuar në Spitalin e Përgjithshëm të Gostivarit. Inspektim është kryer nga prokurori publik dhe një ekip inspektues nga MPB e Gostivarit, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments