Sunday, April 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMinistri Jeton Shaqiri: Punë dhe investime gjithandej (FOTO)

Ministri Jeton Shaqiri: Punë dhe investime gjithandej (FOTO)

➡️Të dashur qytetarë, filluam në:
– 📍Sellcë – gurthemeli i objektit të ri SHFK ,,Rilindja,,
– 📍Universiteti i Tetovës – investimet
– 📍Konvikti studentor ,,Tetovë,, – projekt jetik

↪️Vazhduam në:
– 📍Universitetin ,,Nënë Tereza,, – kampus të ri me kushte bashkëkohore
– 📍Haraçinë – themelim i subjektit të ri shkollor dhe investime në arsim

↪️Vazhdojmë në:
– 📍Çair – investime në shkolla fillore dhe salla sporti
– 📍Dibër – investime në shkolla fillore dhe salla sporti

Jeton Shaqiri-Ministër i Arsimit

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments