Wednesday, April 24, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriTmerr: Uji mbush shtëpinë, banorët rrezikojnë të mbyten brenda

Tmerr: Uji mbush shtëpinë, banorët rrezikojnë të mbyten brenda

Sali Berisha publikoi denoncimin e një qytetari dixhital i cili shprehet se banesa e tij është mbushur me ujë dhe njerëzit po mbyten brenda.

Sipas denoncuesit, asgjë nuk po bëhet për t’i ardhur në ndihmë atyre.

Postimi i Sali Berishës:

Qytetarja nga Durresi denoncon:

“Jetoj ne durres lagja 15 spitalle

Kjo eshte gjendja ne shtepine time tani

Ne po mbytemi dhe shteti yne nuk ben asgje

Ju lutem na ndihmoni

Theksoj se ketu ne zonen e durresir jane dy rezervare jo ne zonen e zdruthktarise por ne lagjen 15 spitalle perball shkolles Neim Babameto.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments