Monday, April 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëriKërkohet bllokimi i përkohshëm i rrugëve problematike, më e keqja vjen nesër

Kërkohet bllokimi i përkohshëm i rrugëve problematike, më e keqja vjen nesër

Kreu i Emergjencave Civile Shemsi Prençi kërkon mbylljen e përkohshme te akseve rrugore qe rrezikojnë nga reshjet e vazhdueshme te shiut.
Ne intervistën e dhënë për televizionin Shqiptar Prençi tha se situata do te veshtiresohet ne ditet ne vijim. Sipas tij reshjet me te dendura dhe bllokimet e rrugeve pritet te jene me te shumta ne diten e premte dhe te shtune.

Qarqet ne te cilat qytetaret duhet te bejne kujdes ne keto dite jane ato te Gjirokastres, Korçes, Vlora e Fier. Prençi u bën thirrje qytetareve ne këto qarqe qe te shmangin lëvizjet pasi do te jete e rrezikshme per ta nese jane jashte banesave.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments