Monday, May 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeShqipëri(VIDEO) Uji çan trafikndarëset në autostradën Tiranë-Durrës, përmbytet karburanti dhe qendra tregtare

(VIDEO) Uji çan trafikndarëset në autostradën Tiranë-Durrës, përmbytet karburanti dhe qendra tregtare

Në autostradën Tiranë-Durrës situata është larg përmirësimit. Reshjet e pandërprera kanë bllokuar autostradën. Uji me nivel mbi 1.5 metra kalon mbi trafikndarëset. Qendra tregtare City Park është rrethuar nga uji. Parkungu i saj dhe është zhytur tërësisht në ujë. Situata nuk paraqitet mirë as nga ana tjetër e autostradës. Përballë karburant Kastratit trafiku është bllokuar dhe qytetarët e bllokuar në makina kërkojnë ndihmë, por shërbimet e emergjencave nuk kanë arritur t’i përgjigjen.
https://youtu.be/4mbwfFU1Gy0
https://youtu.be/U4cvuoqDI0g

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments