Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiTjetër aksident në "rrugën e vjetër" Strugë-Ohër, makina përfundon në liqen (VIDEO)

Tjetër aksident në “rrugën e vjetër” Strugë-Ohër, makina përfundon në liqen (VIDEO)

Pas përplasjes direkte mes dy veturave pasditen e sotme, në hyrje të Strugës, një automjet ka përfunduar në ujërat e liqenit të Ohrit, ndërsa tjetri ka bllokuar rrugën.

Ky është aksidenti i dytë trafiku, vetëm 200 metra larg në të njëjtën rrugë, transmeton portali 4news.mk.

Më herët, një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur pak pas orës 14:00 në rrugën e vjetër Ohër-Strugë. Sipas informacioneve fillestare, në aksident janë përfshirë autobusi me targa të Shkupit dhe vetura e pasagjerëve tip “Opel” nga Ohri. Nga aksidenti janë shkaktuar dëme të tjera materiale.

Në Strugë mbahet Forumi për Dialog i Prespës, masat e sigurisë së të cilit rënduan rëndë qarkullimin në Strugë, ndërsa dje u njoftuam edhe për kolona të mëdha te “Vreshtat e Liqenit”.Burimi : ОхридПрес , foto порталот 4news.mk.

Ова е втора сообраќајна несреќа, на само 200 метри на истиот патен правец.

(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments