Wednesday, December 6, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTërmet në Gjevgjeli

Tërmet në Gjevgjeli

Rrjeti sizmologjik i Republikës së Maqedonisë së Veriut, ka njoftuar se është regjistruar tërmet në me magnitudë 3.1 shkallë sipas Riheterit në Gjevgjeli.
Sipas të dhënave të deritanishme që disponon observatori, tërmeti ka ndodhur në orën 08:50 me intensitet III-IV gradë sipas shkallës makrosizmike evropiane dhe është ndjerë nga banorët e Gjevgjelisë. Po ashtu tërmeti është ndjerë në Vallandovë, Bogdanci, Negotina, Kavadar.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments