Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiRrahje në Strugë

Rrahje në Strugë

Me datë 12.03.2023 në orën 04.20 në rrugën ” Korpusi 15” është bërë prishja e rendit dhe qetësisë publike me sulm fizik nga D.U dhe K.M ndaj A. Sh (43) të gjithë nga Struga. Ndaj sulmuesve do të ngrihet padi e duhur. SPB Ohër, Zëdhënëse Merlina Islami

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments