Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiTE SHTUNEN KUVENDI ZGJEDHOR I BDI-SE

TE SHTUNEN KUVENDI ZGJEDHOR I BDI-SE

Kuvendi zgjedhor i BDI-se ne degen e Struges ka shume mundesi te zhvillohet diten e shtune.

Ne kete Kuvend pritet te marre pjese i pari i BDI-se,Ali Ahmeti dhe disa eksponente te larte te partise.

Edhe në Strugë do të ndiqet e njëjta procedurë që u praktikua në Kuvendet e degëve të tjera.

Nga disa  burime per ”Struga Ekspres” thone se jane disa emra te mundshem per tu kandiduar per kryetar dege.

Por nje gje dihet,se do jet nje gare e nxehte ndermjet dy kandidateve, deputetit Ramiz Merko dhe zevendesministrit  Arben Labenishtit.

 

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments