Friday, March 24, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeQytetiE bukura Struge

E bukura Struge

Dielli sot ka hapur rrezet mbi Struge.

Qyteti sot eshte i mbuluar nga te kater anet me rrezet e diellit,i ka dhene plote drite dhe madheshti qe do tja kishte lakmi cdo qytetar qe nuk eshte banor i Struges.

Pasuria me e madhe qe na ka falur Zoti eshte kjo bukuri madheshtore qe mban mbi supe Struga!Fotod2d3d4d5d6X4X1

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments