Sunday, July 21, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTë shtunën do bie borë

Të shtunën do bie borë

Mot i ndryshueshëm me vranësira do të mbizotërojë deri të premten, me paraqitje të mjegullës nëpër lugina të veçanta. Nën ndikimin e valës së lagësht dhe të ftohtë ditën e shtunë do të ketë ndryshim të ndjeshëm të motit me reshje më të dendura, të cilat gjatë ditës do të kalojnë në borë në disa pjesë të vendit.

Në male do të krijohet mbulesë dëbore më e madhe, e në disa vende më të ulëta mbulesë më e vogël bore. Do të fryjë erë e fortë nga veriu, ndërsa temperaturat do të ulen ndjeshëm
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments