Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeQytetiTë nderuar ladorishtar me banim në Zvicër

Të nderuar ladorishtar me banim në Zvicër

Te nderuar Ladorishtar me banim ne Zvicer

Shoqata e mergimtarve te fshatit Ladorisht ne zvicer organizon mbremje festive ne date 18 Nentor 2017 (e shtune).

Per kete mbremje festive shoqata ka menduar qe tju argeroj me artistet te mirnjohur nga Shqiperia si Irma Libohova dhe Parodistet e Vlores.

Ky organizim vjen nen udheheqjen artistike te Teatrit Poshka nen regji te Olsa dhe Xhelo Poshka te cilet ne bashkepunim me Studio Rinora kane pregatitur nje surprize e cila do te shfaqet po ate nate.

Ndersa per ju qe sdo keni mundesi te jeni te pranishem Studio Rinora do te kujdeset qe te jeni sa me afer nepermjet video Livestream ne Faqen tone te Facebook-ut.

Me respekt,
Shoqata e Ladorishtit ne Zvicer

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments