Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGrabitet bastorja "Zlatna Kopaçka"

Grabitet bastorja “Zlatna Kopaçka”

Në bastoren “Këpuca e artë” (Zlatna kopaçka) në rrugën Petar Manxhukov” në Shkup është kryer grabitje ku si pasojë është grabitur qarkullimi ditor.

Policia sot njoftoi se mbrëmë rreth orës 20:45 është denoncuar se është kryer një grabitje nga ana e një autori të panjohur të maskuar dhe të armatosur me pistoletë i cili e ka marrë xhiron ditore dhe është larguar.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments