Wednesday, May 29, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTë mërkurën nuk punohet në Maqedoninë e Veriut

Të mërkurën nuk punohet në Maqedoninë e Veriut

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale e Republikës së Maqedonisë njofton se në pajtim me Ligjin për festat e Republikës së Maqedonisë, të mërkurën, 24 maj (e mërkurë) “Shën Kirili dhe Metodi” Dita e shenjtorëve sllavë, është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments