Saturday, June 3, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniTë mërkurën nuk punohet

Të mërkurën nuk punohet

Në pajtim me Ligjin për festa të Republikës së Maqedonisë së Veriut, 8 dhjetori 2021 (e mërkurë) – “Shën Klimenti i Ohrit” është ditë jopune për të gjithë qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut, informuan nga Ministria e Punës dhe Politikës Sociale. Ministria ua uron festën “Shën Klimenti i Ohrit” të gjithë qytetarëve.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments