Thursday, June 20, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniAlternativa sot pritet të vendos nëse do të jetë pjesë e Qeverisë

Alternativa sot pritet të vendos nëse do të jetë pjesë e Qeverisë

Partia Alternativa sot në Tetovë mbledh Këshillit Qendror.

Mbledhja është caktuar për në ora 18:00.

Në mbledhje pritet të merret vendimi përfundimtar nëse kjo parti do t’i bashkohet Qeverisë

Mbledhja ishte paraparë që të mbahet gjatë ditës së djeshme, mirëpo u anulua pasi dje në vend arritën kufomat e 45 viktimave nga aksidenti tragjik në rrugën “Struma” në Bullgari.

Vendimi i Alternativës pritet të merret pas tre takimeve që u realizuan mes kreut të Alternativës, Afrim Gashi dhe kryeministrit Zoran Zaev.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments