Thursday, July 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeKulturë''Te ka lali xhan'' deperton deri ne Arabinë Saudite (video)

”Te ka lali xhan” deperton deri ne Arabinë Saudite (video)

“Të ka lali shpirt” në finalen e ArabsGotTalent

Kënga e njohur shqiptare “Të ka lali shpirt” e Silvas dhe Mandit duket se është bërë remix edhe në Arabinë Saudite duke qenë edhe kënga e përzgjedhur për vallëzim e një kandidateje në ArabsGotTalent.

Në natën finale të ArabsGotTalent duke u paraqitur para jurisë së këtij show televiziv kandidatja ka vallëzuar me një numër të madh të rrathëve të madhësive dhe sasive të ndryshme.(Video)

http://www.youtube.com/watch?v=KAwWNGsGpR4

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments