Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTë hënën fillon Muaji i Shenjtë i Ramazanit

Të hënën fillon Muaji i Shenjtë i Ramazanit

Bashkësia Fetare Islame e RMV-së, njofton besimtarët muslimanë se Muaji i Bekuar i Ramazanit fillon ditën e hënë më 11 Mars 2024.

“Me rastin e fillimit të këtij muaji të bekuar, urojmë besimtarët e vendit, të diasporës dhe të gjithë botës, duke iu dëshiruar agjërim të lehtë dhe lutje të pranuara”, shkruhet në njoftimin e BFI-së.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments