Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniStrugani mashtron policët, raporton sa ia vodhën florinjtë dhe paratë në shtëpinë...

Strugani mashtron policët, raporton sa ia vodhën florinjtë dhe paratë në shtëpinë e tij

MPB-Strugë ka paraqitur kallëzim penal kundër një 33-vjeçari nga Struga për shkak të ekzistimit të shkaqeve të dyshimit për kryerjen e veprës penale “kallëzim i rremë”.

“Me datë 20.12.2023 në Policinë e Strugës ka raportuar se nga shtëpia e tij i janë marrë para, flori dhe sende të tjera me vlerë dhe pas masave të marra është konstatuar se ka denoncuar në mënyrë të rreme, njofton MPB.
(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments