Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTë hënën është ditë jopune

Të hënën është ditë jopune

Ministria e Punës dhe Politikës Sociale njofton se 7 janari (e diel) dhe 8 janari (e hënë) janë ditë jo pune, sipas Ligjit për festat e Republikës së Maqedonisë. Qeveria në mbledhjen e sotme vendosi që të përfundojë vlefshmërinë e rekomandimit për punë në datat 7 dhe 8 janar 2024 për dyqanet dhe kioskat që kryejnë tregti me pakicë gjatë festave të Krishtlindjeve, njofton Ministria e Punës dhe Politikës Sociale.(Struga Ekspres)

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments