Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSot e ka ditëlindjen Ali Ahmeti

Sot e ka ditëlindjen Ali Ahmeti

Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim (Ali Ahmeti), sot feston ditëlindjen e tij të 65-të. Ahmeti ka lindur më 4 Janar të vitit 1959 në Zajas të Kërçovës.

Me rastin e ditëlindjes shokët dhe bashkpartiakët e kanë uruar kryetarin e tyre.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments