Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTaravari: Vulat janë të miat kush ka ankesa ti drejtohet gjykatës

Taravari: Vulat janë të miat kush ka ankesa ti drejtohet gjykatës

Pas vendimit të kuvendit të Aleancës për Shqiptarët për të shkarkuar Taravarin ka reaguar ky i fundit duke theksuar se unë i kam vulat dhe kush ka ankesa di drejtohet gjykatës, shkruan Top24

Kauza jonë është Ndryshimi!
Përpjekjet e BDI-së dhe skenaristit Grubi për të na defokusuar tek kinse “e kujt është partia” janë të dështuara.
Prej sot nuk merremi më me këtë gjë. Kushdo që ka ankesa le t’i drejtohet Gjykatës.
Kauza Jonë është Ndryshimi që Ka Nis!
8 maji afron çdo ditë e më shumë!

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments