Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTaravari i kundërpërgjigjet Selës: Ndryshimi ka nis

Taravari i kundërpërgjigjet Selës: Ndryshimi ka nis

Kryetari i Aleancës për Shqiptarët Arben Taravari sonte ka filloi tubimin në Gostivar, duke treguar mirënjohje dhe respekt për qytetarët dhe mbështetësit i tij.

Ai ka publikuar një foto nga tubimi, ku shihet një mbështetje masovike.

“Ndryshimi ka nis”, është shprehur Taravari.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments