Thursday, April 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSot është koha me shi

Sot është koha me shi

Moti sot do të jetë pjesërisht i vranët me reshje të kohëpaskohshme shiu dhe kushte për stuhi të rralla. Reshjet do të jenë më të shumta dhe të rrëmbyeshme (mbi 20 l/m²), veçanërisht në fund të ditës dhe gjatë natës. Do të fryjë erë e fortë nga drejtimi juglindor (mbi 60 km/h).

Në Shkup me vranësira të pjesshme, paradite me periudha të shkurtra me diell. Pasdite dhe gjatë natës do të ketë reshje të herëpashershme shiu. Do të fryjë erë mesatare nga drejtimi juglindor, e cila herë pas here do të intensifikohet.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments