Saturday, July 13, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTaravari: Gabuam që mbështetëm Danella Arsovskën

Taravari: Gabuam që mbështetëm Danella Arsovskën

Kryeu i Aleancës për Shqiptarët, Arben Taravari sot takoi shoferët e autobusëve privat para Qytetit të Shkupit të cilët edhe sot vazhduan me protesta.

”Ndjej një lloj përgjegjësie edhe unë, sepse bashkëpunuam dhe e përkrahëm kryetaren Danella Arsovska pasi ishte kandidate e pavarur dhe doli e kundërta nuk e kishim njohur aq sa duhet, duhet urgjentisht të arrihet marrëveshje dhe ne jemi këtu në përkrahje të transportuesve privat së bashku me deputetin e zonës së Shkupit, Abdulla Saliu” – tha Arben Taravari.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments