Sunday, May 26, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniGjendet një trup i pajetë

Gjendet një trup i pajetë

Në SPB Veles dje pasdite rreth orës 14:30 është raportuar se në afërsi të Spitalit të përgjithshëm Veles është gjetur trupi i pajetë i një 74 vjeçari të vdekur.

Një mjek nga spitali ka konstatuar vdekjen me plagë nga armë zjarri, ka bërë të ditur sot zëdhënësi i SPB Veles, Riste Samarxhiev.

“Ekspertizë në vendin e ngjarjes ka kryer një ekip i SPB Veles dhe me urdhër të prokurorit publik, trupi i të ndjerit është dhënë për autopsi”, sqaroi Samarxhiev.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments