Tuesday, March 28, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniTallet gazetari: Ja menyja e "Hotel" Shutka për politikanët e arrestuar (FOTO)

Tallet gazetari: Ja menyja e “Hotel” Shutka për politikanët e arrestuar (FOTO)

Gazetari kontravers Zoran Bozhinovski ka përdorur rrjetin e tij social për tu tallur me të burgosurit e djeshëm dhe sidomos Mitko Çavkovin, raporton Tetova1.

Mitko Çavkov është transferuar në burgun e Shutkës, kurse gazetari është kujdesur për ti treguar menynë e ushqimit se çka e pret Çavkovin në javën e tij të parë në Shutkë.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments