Monday, April 22, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniMos dilni pa çadër nga shtëpia! Sot parashikohen rrebeshe shiu në të...

Mos dilni pa çadër nga shtëpia! Sot parashikohen rrebeshe shiu në të gjithë territorin

Vranësira dhe shira të dendur dominojnë zonat Veriore ndërsa reshje më të pakta do të ketë në Qendër dhe Jug të territorit.

Gjatë mesditës dhe pasdites shirat intensifikohen në Veri dhe Qendër dhe gradualisht deri në mbrëmje, reshjet intensifikohen edhe në zonat Jugore.

Pas mesnatës parashikohet pakësim i reshjeve në Veri dhe Qendër ndërsa zonat Jugore mbeten me vranësira dhe shira të konsiderueshëm.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit rriten me 6 – 7°C në orët e mëngjesit ndërsa rritja gjatë mesditës do të jetë më e moderuar si pasojë prezencës së reshjeve.

Era do të fryjë e fortë dhe deri shumë e fortë gjatë mesditës, duke arritur shpejtësi mbi 70 km/h nga drejtimi Jugor ndërsa dallgëzimi në det do të ngjitet në 5 – 6 ballë. /albeu.com/

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments