Sunday, February 25, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeSliderTalenti i madh i futbollit, Atdhe Mazari nga Dollogozhda e Strugës, për...

Talenti i madh i futbollit, Atdhe Mazari nga Dollogozhda e Strugës, për Lajm Tv zbulon ëndrrën e tij (VIDEO)

Në muajin shtator të këtij viti mori një ftesë nga Kombëtarja shqiptare U17 për në turneun kualifikues në Kazakistan.

Bëhet fjalë për talentin e madh të futbollit, sulmuesin 16-vjecar, Atdhe Mazari nga Dollogozhda e Strugës, tani pjesë e të rinjve të Pelisterit nga Manastiri dhe Akademisë së FFM-së.

Mazari ka folur ekskluzivisht për lajm Tv, duke zbuluar ëndrrën që ka, dëshirën e tij për të qenë pjesë e Kombëtares kuqezi si dhe për disa çështje tjera.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments