Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniJankullovska me dy avokatë mbrohet nga “sulmet” e Fatime Fetait

Jankullovska me dy avokatë mbrohet nga “sulmet” e Fatime Fetait

Prokurorja speciale publike, Fatime Fetai dhe Gordana Jankullovska, sot u përballën në Gjykatën e Apelit në Shkup. Fotografia krijon përshtypje sikur Fatimja ia ka kthyer shpinën Jankullovskës, shkruajnë mediumet maqedonase. Avokatët e Jankullovskës në gjykimin e sotëm kërkuan që “bombat” të mos shfrytëzohen si dëshmi në proceset gjyqësore kundër ish ministres, transmeton Gazeta Lajm.

Në gjykim Fetai ka ardhur e veshur me ngjyra pastel: këmishë ngjyrë rozë, dhe pantallona me kombinim rozë-gri, duke tërhequr sërish vëmendjen e mediumeve, bashkë edhe me frizurën që dallon nga frizura e saj e zakonshme.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments