Sunday, October 1, 2023
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniTakohen në Bruksel, Rama, Kovaçevski, Von der Leyen dhe kryeministri çek Petr...

Takohen në Bruksel, Rama, Kovaçevski, Von der Leyen dhe kryeministri çek Petr Fiala

Në prag të zhvillimit të konferencës së parë ndërqeveritare në Bruksel kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Dimitar Kovaçevski është takuar me Presidenten e Komisionit Europian, Ursula Von der Leyen, kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama dhe atë çek, Petr Fiala.

Para takimit, ata kanë ndarë fotografi, teksa shihen duke shtrënguar duart me njëri-tjetrin.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments