Tuesday, March 28, 2023
Nabizi KUPA
Lulzimi3
trim2
Nati-Trans4
HomeMaqedoniSulmohet një polic

Sulmohet një polic

Një polic është sulmuar te udhëkryqi mes fshatit Haraçinë dhe fshatit Orllancë, njofton MPB.
Patrulla policore të premten rreth orës 10 e 30 ka ndaluar një automobil BMW me targa të Shkupit, që është drejtuar nga personi M.S. Ai ka dalë nga vetura dhe ka filluar zënkë me policët, kurse njërin prej tyre e ka shtyrë duke e goditur në gjoks e pastaj është larguar nga vendi i ngjarjes. Policia po merr masa për ndriçimin e rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMO KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments