Friday, April 12, 2024
Nabizi KUPA REKLAMONI KETU
trim2 REKLAMO KETU!
trim2
Nati-Trans4
REKLAMONI KETU!
REKLAMONI KETU!
HomeMaqedoniSulmohet një polic

Sulmohet një polic

Një polic është sulmuar te udhëkryqi mes fshatit Haraçinë dhe fshatit Orllancë, njofton MPB.
Patrulla policore të premten rreth orës 10 e 30 ka ndaluar një automobil BMW me targa të Shkupit, që është drejtuar nga personi M.S. Ai ka dalë nga vetura dhe ka filluar zënkë me policët, kurse njërin prej tyre e ka shtyrë duke e goditur në gjoks e pastaj është larguar nga vendi i ngjarjes. Policia po merr masa për ndriçimin e rastit.

Ylli-Limar Butik Mili
REKLAMONI KETU!
Ylli-Limar
Butik Mili
RELATED ARTICLES

Most Popular

Recent Comments